Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  Miód akacjowy 400g

  9,99 zł
  Brutto

  Jako jeden z nielicznych rodzajów miodów miód akacjowy ma charakterystyczną jasnosłomkową barwę. W formie płynnej (czyli w postaci tzw. patoki) staje się prawie bezbarwny, natomiast po skrystalizowaniu może mieć kolor kremowy czy wręcz biały. Pachnie kwiatami akacji, jest bardzo słodki i mdły w smaku – uważa się, że jest jednym z najsłodszych miodów, dlatego przypadnie do gustu amatorom słodyczy. 

   

  Bezpieczne płatności

   

  Darmowa dostawa od 200 zł*

   

  31 dni na zwrot

  Miód akacjowy 400g (Skarby Polesia)

  NATURALNY MIÓD Z RODZINNEJ PASIEKI 

  Jako jeden z nielicznych rodzajów miodów. Miód akacjowy ma charakterystyczną jasnosłomkową barwę. W formie płynnej, staje się prawie bezbarwny, natomiast po skrystalizowaniu może mieć kolor kremowy czy wręcz biały. Pachnie kwiatami akacji, jest bardzo słodki i mdły w smaku – uważa się, że jest jednym z najsłodszych miodów, dlatego przypadnie do gustu amatorom słodyczy.  Miodu nie należy łączyć z gorącym płynem, ponieważ w wysokiej temperaturze traci cenne właściwości. Jeśli miód akacjowy ma być dodatkiem do herbaty, napój trzeba najpierw przestudzić.

  Ważne: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

  Masa netto: 400 g

  #SP0017
  3 Przedmioty

  Powiązane produkty